قوانین و مقررات

قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی درسا کالا

- کلیه قوانین و مقررات و شرایط ذکر شده در این درگاه در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران از جمله : قانون حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان ، قانون تجارت الکترونیک، قانون تجارت، قانون نظام صنفی و نیز رویه های کسب و کار درسا کالا با رعایت مشتری مداری در سایت درسا کالا نسبت به ارائه کالا و خدمات تهیه و تنظیم گردیده است و کلیه کاربران با سفارش گذاری در درسا کالا ، پذیرش قوانین و مقررات این سایت را اعلام می دارند.

در صورتیکه تغییرات کلی و یا جزیی در قوانین و مقررات مندرج در این درگاه  با نام درسا کالا (DORSAAKALA) و یا DORSAAKALA.IR ایجاد شود، در همین بخش از درگاه فوق الذکر انتشار یافته و به روزرسانی خواهد گردید لذا فرض بر اینست که کاربر قبل از هرگونه سفارش، نسبت به مطالعه آن اقدام نموده و عدم مطالعه، به معنی عدم پذیرش قوانین و مقررات موصوف نخواهد بود و بعبارت دیگر هرگونه اقدام و سفارش گذاری در این درگاه، به معنی پذیرش قوانین و مقررات سایت بر مبنای آخرین ویرایش خواهد بود.

2- رعایت حریم شخصی : اساس فعالیت سایت بر مبنای حفظ حریم شخصی افراد و کاربران بوده و اطلاعاتی که از کاربران هنگام ثبت نام و یا سفارش گیری و یا دیگر مراحل، دریافت می گردد در اختیار سایر اشخاص حقیقی و یا حقوقی قرار نخواهد گرفت مگر در چارچوب قانون، لذا کلیه اطلاعات کاربران محرمانه تلقی خواهد شد . کاربران محترم نیز مکلف به رعایت اصول نگهداری رمز عبور و دقت در استفاده از خدمات سایت درسا کالا بوده و می بایست از اطلاعات خود مراقبت نموده و آنرا کاملا انحصاری و شخصی تلقی نمایند و در اختیار دیگران قرار ندهند.

3- تعاریف:

1-3- کاربر: اشخاص حقیقی که  متقاضی استفاده از خدمات سایت درساکالا بوده و نسبت به سفارش گذاری در سایت اقدام می نمایند.

2-3- حساب کاربری : حسابی است که کاربر با ثبت نام در سایت ، امکان استفاده از خدمات سایت را خواهد داشت لذا لازم است کاربران هنگام ثبت نام و سفارش گذاری،  اطلاعات صحیح و درست را اعلام نمایند و ایجاد حساب کاربری به نام دیگران و یا استفاده از حساب کاربری دیگران بدون مجوزهای قانونی، بر خلاف قوانین و مقررات کشور و فروشگاه اینترنتی درسا کالا میباشد می باشد.

3-3- اطلاع رسانی: جهت معرفی و ارائه کالا و یا خدمات مناسب از طریق سایت ، از پیامک، ایمیل و یا سایر روشهای متداول در ایران استفاده خواهد شد و چنانچه کاربر و یا کسب و کارها نسبت به قطع و یا لغو موقت و یا دایم دریافت و استفاده از این گونه خدمات ارتباطی اقدام نمایند ممکن است بهره مندی از خدمات سایت برایشان دچار وقفه شده و یا مقدور نباشد .

4- هزینه استفاده از سایت درسا کالا :

1-4- برای بهره مندی از هر یک از کالا در درسا کالا هزینه ای در نظر گرفته شده است لذا با پذیرش این هزینه که قبل از نهایی شدن سفارش به اطلاع خواهد رسید، کاربر ملزم به پرداخت آن به درساکالا بوده و این هزینه قابل برگشت نخواهد بود مگر در موارد استثناء برگشت هزینهکه در این بخش قابل مطالعه خواهد بود.

2-4- نحوه پرداخت هزینه : از طریق ، نقدی در محل ، کارتخوان در محل ، پرداخت از طریق بانک ، شبکه شتاب، و یا سایر روشها با جلب نظر و موافقت کاربر و یا کسب و کار در هر مورد تعیین خواهد شد.

3-4- با تایید سفارش توسط کاربر ، متعهد به پرداخت هزینه مربوطه خواهد بود و به استثنای مواردی که در قانون تجارت الکترونیک به صراحت تعیین گردیده، در سایر موارد امکان برگشت هزینه پرداختی هنگام درج سفارش و یا عدم پرداخت هزینه در مواردی که با سایر روشها از جمله پرداخت در محل تعیین شد وجود ندارد و در صورت عدم پرداخت بموقع و به میزان تعیین شده، جبران کلیه خسارات وارده باسایت درساکالا بعهده سفارش گذارنده خواهد بود .

5- پشتیبانی و رسیدگی به شکایات:

1-5- فروشگاه اینترنتی درسا کالا امکان بهره مندی در مناطق تعیین شده برای تحویل کالا و یا خدمت را به نحوی فراهم نمود که کاربران و یا کسب و کارها با آرامش کافی از سایت درساکالا استفاده نمایند و در صورت بروز هرگونه اختلال در عدم امکان بهره مندی از خدمات سایت ، واحد پشتیبانی درسا کالا با کمال افتخار در خدمت شما خواهد بود.

2-5- در صورت بروز هرگونه خلل و یا اشتباهی در ارائه کالا و یا خدمات ، واحد رسیدگی به شکایات فروشگاه اینترنتی درسا کالا خود را موظف به پیگیری فوری و اعلام نتیجه اقدامات می داند لذا کاربران می توانند از طریق آدرس ایمیل info@dorsaakala.ir و یا قسمت پیگیری سفارس سایت درسا کالا نسبت به پیگیری درخواست اقدام نمایند.

6- تعهدات اختصاصی کاربران:

 درج هرگونه سفارش برای بهره مندی از خدمات سایت می بایست صرفا در مواردی باشد که تصمیم نهایی برای سفارش گذاری گرفته شده باشد زیرا کاربر ملزم به رعایت قوانین و مقررات کشور و سایت درسا کالا و نیز پرداخت هزینه های مترتبه بر سفارش گذاری خواهد بود.

7- ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
فروشگاه اینترنتی درسا کالا به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد.
فروشگاه اینترنتی درسا کالا همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی درساکالا به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی درسا کالا محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.
تعهد کلیدی فروشگاه اینترنتی درسا کالا : کاربران ، سرمایه با ارزش و بی بدیل فروشگاه اینترنتی درسا کالا بوده لذا شما را مهم ترین شریک و منشاء موفقیت خود برای ارائه خدمات می دانیم و با افتخار همه تلاش ما ، برای جلب رضایت حداکثری شما خواهد بود.

نظرات